درباره ایزی هاوس

شرکت «ایزی هاوس  اسمارت» با نام تجاری «ایزی هاوس» در سال 1395 با راه اندازی کاتالوگ اینترنتی “ایزی هاوس” فروش اینترنتی لوازم خانگی ایرانی را آغاز کرد.

کاتالوگ اینترنتی کالای لوازم خانگی ایزی هاوس در ایران است که لوازم خانگی را در گروه‌های محصول مختلف مانند گروه برودتی، گروه پخت و پز، گروه لوازم خانگی کوچک با تنوعی بی‌نظیر عرضه می‌کند.

ایزی هاوس فضایی فراهم کرده که در آن، کاربران و مشتریان می‌توانند به خوبی اطلاعات لازم برای خرید محصولات لوازم خانگی اسنوا را دریافت کرده و با حق انتخاب بالا از بین کالاهای متنوع، کالای مورد نظر خود را از وب‌سایت انتخاب کرده و با حداکثر اطمینان خریداری کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری ما است.

تسهیل فرآیند ارزیابی محصول توسط مشتری، مقایسه آن از نظر امانات با محصولات دیگر و در نهایت، خرید آسان و ایمن، نیازمند بستر نرم‌افزاری و فنی مناسب است که از آغاز فعالیت ” کاتالوگ اینترنتی ایزی هاوس ” ، در اولویت دستور کار قرار گرفت.

برای ما بسیار مهم است که کاربران کالای مورد نیاز خود را به درستی با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند و در این راستا، از هیچ تلاشی برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نکرده و همواره تلاش می‌کند تا در طول فرآیند خرید(پیش، حین و پس از خرید) بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

مرکز پشتیبانی مشتریان به منظور ارائه بهتر خدمات به مشتریان و ارتباط مستقیم جهت خدمات پس از فروش در حال فعالیت است و مشتریان می‏‌توانند در صورت تمایل برای استفاده از خدمات پس از فروش مانند ارجاع برای تعمیر، تعویض کالا و یا باز‏ پس ‏دهی سفارش‏ با این مرکز تماس حاصل نمایند.